Lemon HAZE

olaf 0

Ta bułka konopna w kolorze lemon haze jest mocna! Ma stosunkowo wysoką zawartość THC wynoszącą 14,77% i CBD 0,44%. Jeśli lubisz cytrynę, ta trawka jest dla ciebie. Smak cytryny jest dość mocny, ale nie jest zbyt obezwładniający. W smaku jest też nuta czegoś znajomego, co mogę’t put my finger on. Na pewno nie jest to cytrynowa zastawa ani cytrynowe mydło, ale jest tam coś, czego nie potrafię określić.

Ten cytrynowy hemp roll jest bardzo gładki – wdychajcie go, jeśli potrzebujecie szybkiego pick-me-up’u! Ponadto, ten cytrynowy haze jest doskonałym poprawiaczem nastroju. Poczujesz się zrelaksowany i szczęśliwy popalenie.

Czas parzenia minimum 2 tygodnie – nie zawiedziesz się!

Ta cytrynowa bułka konopna sprawi, że Twoje kubki smakowe będą mrowić! Jest gładka i słodka, z cytrynowym posmakiem, który nie jest zbyt ostry ani przytłaczający.

Palenie tej cytrynowej mgiełki sprawi, że będziesz gotowy, aby się odprężyć i zrelaksować! Jeśli jesteś już zrelaksowany, to zajmie ci to resztę drogi w dół. Cytrynowy smak sprawia, żechcesz lemoniadę, cytrynowe ciasto bezowe, cytrynowy bochenek makowy… cokolwiek cytrynowego!

To zdecydowanie mój nowy cytrynowy smak. Nie mogę się doczekać, aż kupię więcej i spróbuję połączyć go z innymi smakami!

Mam przeczucie, że lemon haze będzie dobrą mieszanką z wieloma różnymi owocowymi odmianami – wiśniową,truskawka, winogrono, jabłko…. cytryna to dopiero początek!

Zdobycie tych prerolli lemon haze było dobrym posunięciem z mojej strony. Jestem zdecydowanie zainteresowany wypróbowaniem innych smaków. Możesz dostać lemon haze pre-rolls tutaj, a nie będziesz rozczarowany zakupem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *