Grawitacyjne bonga

olaf 0

Grawitacyjne bonga to grawitacyjna wersja oryginalnej obrotowej fajki wodnej – sziszy grawitacyjnej firmy Stündenglass.

Grawitacyjne bongo składa się z: szkła borokrzemowego i anodowanego aluminium i oferuje spektakularne doznania, które trudno porównać do tradycyjnych akcesoriów do palenia. Grawitacyjny bonga zapewnia unikalną sesję, która czyni go bardzo wyjątkowym i niepowtarzalnym, generując kinetyczny ruch poprzez kaskadę wody dzięki mechanizmowi rotacyjnemu.

Ciesz się doświadczeniem w samotności lub dziel się nim z przyjaciółmi, to fascynujące urządzenie do palenia wymaga niewiele miejsca, może być ustawione w ciągu kilku sekund i pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi płynami do ostatniej kropli; napełnij go, obróć, naciskając delikatnie w dół po jednej stronie i obserwuj, jak grawitacja robi to samoz zawartością po drugiej stronie. Grawitacyjne bonga można łatwo zdemontować w celu wyczyszczenia i ponownie złożyć w krótkim czasie bez użycia dodatkowych akcesoriów lub narzędzi (nie są dołączone). Zalecamy odczekać aż wszystkie części będą całkowicie suche przed ponownym złożeniem po czyszczeniu, ab.

kolory grawitacji z numerem: #1 grawitacja (niebieska grawitacja), #2 grawitacja (zielona grawitacja), #3 grawitacja (czerwona grawitacja) oraz #4 grawitacja (czarna grawitacja).

rozmiar/waga: Średnica 20 cm / Waga 3 lbs. Waga po złożeniu różni się nieznacznie w zależności od użytego materiału.

Obrotowa fajka wodna nowej generacji – Gravity Hookah od Stündenglass to rewolucyjne urządzenie do palenia, które łączy w sobie funkcje bonga, vaporizera i shishy w niespotykanej dotąd cenie. Unikalne doznania możliwe dzięki kinetycznemu ruchowi generowanemu przez kaskadowe przelewanie się wody wewnątrz urządzenia z jednej strony na drugą dzięki mechanizmowi rotacyjnemu, który napełni ją po załadowaniu ulubionymi liquidamiy uniknąć dostania się wody do wnętrza bonga grawitacyjnego lub miski grawitacyjnej.

Grawitacyjne bonga zawierają: obrotową podstawę, aluminiową skorupę z anodyzowanym wykończeniem, gumowe pierścienie ochronne (2 szt.), 4-ramienny perk drzewny, silikonowy wąż (60 cm) z klipsem, szklaną miskę z zatyczką, dwa zawory zwrotne i cztery uszczelniające o-ringi. Dostępny jest w kolorach: niebieski/zielony/czerwony/czarny *(zobaczkarty kolorów) bonga grawitacyjne dostarczane są w eleganckiej czarnej torbie.

* kolory grawitacji z nazwą: niebieska grawitacja, zielona grawitacja, czerwona grawitacja i czarna grawitacja. kolory grawitacji z numerem: grawitacja #1, grawitacja #2, grawitacja #3 i grawitacja #4.

Dla najlepszych rezultatów zalecamy używanie bonga grawitacyjnego z płynnym olejkiem miodowym (do kupienia osobno) i płynnym vaporizerem (nie dołączony).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *